Strona główna » Regulamin

Regulamin

§ 1 Warunki ogólne
 
 
Właścicielem sklepu internetowego JENEFER jest: Jenefer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suchodole adres: ul. 3 Maja 22, 05-555 Tarczyn, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie - XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000821269, suma kapitału zakładowego  30.000 zł, NIP 123-146-00-09, REGON 385259700. Organ upoważniony do reprezentowania spółki: Adam Szymczak.
 
 •  Kontakt telefoniczny z Internetowym sklepem www.jenefer.pl  możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00 pod nr telefonu: 791 850 111
 • Kontakt drogą elektroniczną możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem adresu mailowego: biuro@jenefer.pl
 • Korzystanie z usług sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 
 
§ 2 Sprzedaż
 
Sprzedaż towarów odbywa się za pośrednictwem Internetu, na stronie www.jenefer.pl , gdzie prezentujemy cały asortyment oraz wszelkie istotne informacje na temat poszczególnych towarów.
W wypadku braku zamówionego towaru lub koloru, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy. 
Produkty są podawane w cenach brutto.
W przypadku gdy klient będzie chciał fakturę, prosimy o dołączenie wiadomości do zamówienia.

§ 3 Składanie zamówień
 
Zamówienia na towar przyjmowane są poprzez:
 •      sklep internetowy www.jenefer.pl
 •      e-mail (biuro@jenefer.pl) 
 •      telefonicznie: 791 850 111  od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:00-18:00
 •     Zamówienia złożone do godziny 15:00 będą wysłane tego samego dnia roboczego
 • Przesyłki wysyłane są w ciągu 2-3 dni roboczych  od dnia zaksięgowana wpłaty na naszym koncie. 
 • Koszty przesyłki podane są na stronie www.jenefer.pl/zasadywysylki. 
 • Proszę o rozważne i przemyślane zakupy.
 • Sprzedawane przedmioty są nowe.
 • Nie odpowiadam za opóźnienia w działaniu Poczty Polskiej i kuriera oraz za niedostarczenie przez nią przesyłki do adresata. Na życzenie skanuję i przesyłam dowód nadania, a po dwóch tygodniach od wysyłki w przypadku niedoręczenia składam reklamację. 
 • Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail: biuro@jenefer.pl
 
Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza zamówienia. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych , Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.
 Zamówienia e-mailowe i telefoniczne, jak również wszystkie zamówienia opłacane 'za pobraniem' muszą zostać potwierdzone przez klienta (po otrzymaniu informacji na temat zawartości i całkowitego kosztu zamówienia). W przypadku zamówień 'za pobraniem', konieczne jest podanie numeru telefonu.
Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.
Płatność za zamówienia jest dostępna w dwóch wariantach, które kupujący może wybrać według uznania:
·    za pobraniem (płatność gotówką kurierowi)
·    przelewem na nasze konto bankowe

      Nr konta: M Bank 13 1140 2004 0000 3902 7960 3740
 
§ 4 Reklamacje
 
 • Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne, ma pełne prawo do złożenia reklamacji. 
 • W takim wypadku, należy wpierw poinformować nas telefonicznie lub e-mailowo a następnie odesłać reklamowane artykuły wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.

·Reklamacje zostaną uwzględnione w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy, pełnowartościowy. Jeżeli będzie to niemożliwe z powodu wyczerpania zapasów, zwrócimy Państwu równowartość zakupionego towaru lub zaoferujemy inny towar dostępny w hurtowni.

·Klient odsyła reklamowany towar na własny koszt. Oznacza to, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem z towarem reklamowanym.  Po rozpatrzeniu reklamacji koszt zareklamowanych artykułów zostanie Klientowi zwrócony łącznie z kosztem przesyłki do nas.

·Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera. Pozwoli to sporządzić protokół i skutecznie dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

 

§ Zwroty i wymiana
 
 •   Udzielam Państwu gwarancji zwrotu zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych ( np. plamy po fluidzie), ,,pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym pudełkiem, metkami.
 • Informuję, iż zgodnie z polskim prawem (Dz. U. z dnia 31 marca 2000r.) klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie (mailowo), w terminie do 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar winien wrócić w takim stanie w jakim został dostarczony, w oryginalnym - nienaruszonym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją oraz gwarancją. 
 • Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane za pobraniem (bez ustalenia) do Firmy Jenefer Sp. Z o.o. nie zostaną przyjęte. Jednocześnie informujemy, że pokrywam koszty wysyłki w przypadku ewidentnego błędu z naszej strony w wyniku, którego towar zostanie nam odesłany. W przypadku reklamacji towaru koszt wysyłki pokrywa nadawca. Wysyłkę zwrotną pokrywamy my.

 

 
§ 6 Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych
 

Aby dokonać zakupu na stronie www.jenefer.pl , Klient musi się zarejestrować, co jednoznacznie oznacza akceptację niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Wszystkie dane przesłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. .z 1997 nr 133 poz. 883. 

Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim.

 
 
§ 7 Postanowienia końcowe

Sprzedawca ogłasza zmiany Ogólnych Warunków Handlowych na stronie internetowej. Zmiany Ogólnych Warunków Handlowych wchodzą w życie w dniu ich ogłoszenia na stronie www.jenefer.pl  Zmiany te nie dotyczą zamówień złożonych przed datą ich ogłoszenia.
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu